Polski sklep z artykułami reklamowymi w Anglii

Nieraz rozpoczynając działalność gospodarczą w Wielkie Brytanii stajemy przed problemem w formie tego, kto ma zrobić nasze materiały .

Dotyka to szczególnie tych spośród nas, którzy za cel stawiają sobie usługi oferowane dla swoich rodaków. Ulotki, banery i pozostałe rzeczy tego typu stworzone z myślą o polskim odbiorcy będą zapewne zrealizowane lepiej w sklepie prowadzonym przez Polaka.

Wypływa to chociażby ze znaków używanych w języku polskim, których w angielskim nie ma. Ta zdawałoby się drobna kwestia może być problematyczna dla anglojęzycznych producentów. W dodatku warto popatrzeć na to również z innej, czysto solidarnościowej strony – należy wspierać innych Polaków, skoro sami chcemy rozkręcić przedsiębiorstwo, zwłaszcza, gdy kierowane jest ono do emigrantów. Dzięki takim działaniom możemy również uzyskać większą popularność w rodzimych kręgach.

Naturalną sprawą powinna być dwustronna pomoc, która objawi się rekomendowaniem naszej firmy. Przecież skoro my korzystamy z usług Polaka, to czemu inny Polak nie miałby użyć naszych?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>